MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 6445231
nr 644 5231
Stolar
Ett par, Nyrokoko
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 juni 2010
kl 19:03:27
100 kr
200 kr
200 kr